Ścianka interaktywna - KNOOCKER

ŚCIANKA INTERAKTYWNA - KNOOCKER i akcesoria
14890
PLN
Ścianka interaktywna - KNOOCKER
Ścianka interaktywna - KNOOCKER
in_stock
Dostępność:
dostępny na zamówienie
Wysyłka w:
Wysyłka od 3 do 21 dni
Cena: 14 890,00 zł
Cena netto: 12 105,69 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 3)
Kod produktu:

8128-405E9

Producent:
66

Ścianka interaktywna - KNOOCKER

Knoocker to interaktywna rozrywka dla dzieci i dorosłych, która może spełniać także rolę wielofunkcyjnej tablicy multimedialnej.

Unikalny sposób gry w Knoocker polega na kontrolowaniu animacji komputerowych, wyświetlanych na interaktywnej platformie, za pomocą dowolnej piłki.

Piłki można rzucać, kopać, a także wystrzeliwać z pistoletu. Gracze mają za zadanie trafiać piłkami w animowane elementy gry. W tym samym czasie w Knoocker może grać nawet kilkanaście osób na raz.

Knoocker stanowi także jedyne w swoim rodzaju centrum multimedialne, umożliwiające wyświetlanie prezentacji, filmów czy dowolnych aplikacji komputerowych.

Zastosowania platformy Knoocker: 
 • eventy dla dzieci i dorosłych
 • sale i place zabaw
 • hotele, centra spa
 • przedszkola i szkoły
 • centra sportowe, squash parki
 • strefa rest&fun w firmach
 • centrum domowej rozrywki

Pozwala to na zabawę osobom w różnym wieku. Ilość uczestników jest nieograniczona - w grze może brać udział nawet kilkanaście osób na raz. Dodatkowo quizy edukacyjne pozwalają na urozmaicenie zajęć lekcyjnych poprzez zabawę połączoną z nauką. Dzieci chętniej będą chciały brać udział w interaktywnych zajęciach. Ścianka interaktywna to stabilna konstrukcja zaopatrzona w kółka, którą z łatwością można przestawiać pomiędzy pomieszczeniami. Obsługa platformy Ścianka interaktywna (Knoocker Inside) jest intuicyjna, a cała konstrukcja bezpieczna w użytkowaniu i odporna na czynniki zewnętrzne.

W skład zestawu wchodzą:

● Mobilny, składany ekran gry

● Projektor ultrakrótkoogniskowy

● Wbudowane nagłośnienie

● Wbudowany komputer (z łącznością Wi-Fi i systemem Windows)

● Wysuwany wysięgnik na projektor

● Zestaw czujników uderzeń piłek

● Klawiatura Logitech Touch 

● 50 piłeczek + pojemnik

DODATKOWA MOŻNA DOKUPIĆ W NASZYM SKLEPIE:

- Zestaw do karaoke

Najważniejsze cechy Ścianki interaktywnej KNOOCKER:

● interaktywna rozrywka dla dzieci i dorosłych,

● nauka poprzez ruch i zabawę,

● rozwija kreatywność,

● pokazuje, że nauka nie musi być nudna,

● unikalny sposób gry - animacje kontroluje się za pomocą dowolnej piłki,

● idealne rozwiązanie dla placówek edukacyjnych czy też sal zabaw, centrów rekreacji i sportu,

● gra grupowa rozwija w dzieciach umiejętności społeczne,

● dopasowana do różnego wieku graczy,

● urozmaici zajęcia edukacyjne łącząc naukę z zabawą,

● dobrze wpływa na rozwój koordynacji ruchowej i koncentrację,

● jest to mobilne centrum multimedialne (pozwala na oglądanie bajek, filmów, zorganizowanie karaoke).

Dzięki zestawowi quizów i gier edukacyjnych Ścianka interaktywna KNOOCKER stanowi znakomite narzędzie edukacyjne. Istnieje możliwość podłączenia dodatkowego modułu interaktywnego, który sprawi, że Magiczna ściana zamieni się w tablicę interaktywną, którą można obsługiwać za pomocą specjalnych pisaków. Ścianka interaktywna KNOOCKER wyposażona jest w dwa szerokopasmowe głośniki, które z łatwością nagłośnią każdą uroczystość i wspomogą zajęcia muzyczne. Dodatkowo można podłączyć zestaw mikrofonów bezprzewodowych, dzięki czemu można zorganizować niezapomniane karaoke. Magiczna ściana to olbrzymi ekran projekcyjny wyświetlający jasny obraz o przekątnej 84 cale (ponad 2 metry). Z pomocą dołączonej klawiatury bezprzewodowej można odtwarzać filmy, prezentacje i zdjęcia lub programy edukacyjne. Dane można podłączać za pomocą pendrive’a USB lub pobierać przez Internet bezprzewodowy.

GRY:

Runner - Logiczna gra, w której poruszający się ludzik musi pokonać wiele przeszkód na swojej drodze, by jak najdalej dobiec. Zadaniem graczy jest budowanie toru biegu runnera, poprzez aktywację, bądź dezaktywację różnych elementów tj. odskocznie czy platformy. Dzięki trafnym i przemyślanym strzałom, nasz ludzik może spokojnie biec przed siebie zbierając po drodze punktowane gwiazdki. Zadanie nie jest łatwe, a najmniejsza pomyłka skutkuje utratą życia naszego biegacza. Zatem w tej grze przyda się nie tylko celność rzutów, ale także głowa nie od parady!

Squar - Gra polega na rzucaniu piłkami w powiększające się kwadraty, widoczne na planszy. Za każdy kwadrat gracze otrzymują określoną ilość punktów w myśl zasady: im większy kwadrat, tym wyżej punktowany. Gracz, który chce zdobyć największą liczbę punktów za zbicie jednego kwadratu, musi podjąć ryzyko i doczekać aż urośnie on do liczby 4 bądź 5. Jednak jeśli gracz w porę nie zdąży tego zrobić, gra kończy się. W Squar można spróbować swoich sił w pojedynkę bądź drużynowo, ustanawiając coraz to nowsze rekordy.

Rec-Tang-Zings - Słodko śpiące prostokątne buźki mogą pokazać swoje oblicze, gdy tylko trafisz je piłką! Graczu, uważaj na czerwień niezadowolenia i szybko usypiaj prostokąty, które jeszcze nie śpią. Grzecznie śpiące ululaj dalej do snu i zdobywaj punkty!

Gifts - Gra o tematyce świątecznej pełna jest niespodzianek. Na interaktywnej ściance pojawiają się kolorowe prezenty, w które trzeba celować. Każdy trafiony prezent odsłania skrywaną niespodziankę, za którą dostaje się punkty. W prezentach mogą kryć się różne magiczne przedmioty związane ze świętami. Gdzieś w oddali może pojawić się także Święty Mikołaj, który wprowadzi nieco zamieszania do gry, a więc graczu ćwicz swoją koncentrację i celność!

Snowman - Lodowy bałwanek zachwycony pięknem zimowych śnieżynek, beztrosko przechadza się po lodowej krainie. Jest on jednak nieświadomy zagrożenia jakie na niego czyha. W interaktywnej grze Snowman gracze muszą ochronić bałwanka przed wielkimi bryłami lodu spadającymi z nieba. Za każde celne trafienie piłką w bryłę dostaje się punkty, a nasz bałwanek może spokojnie kontynuować zimową przechadzkę.

Baloons - Gracze muszą trafiać w ulatujące balony. Za celne trafienie dostaje się punkty bądź dodatkowe serduszka stanowiące życia w naszej grze. Trzeba być jednak bardzo uważnym, gdyż nie wszystkie balony są punktowane. Wiele balonów skrywa także niespodzianki, np. pluszowego misia, za którego uwolnienie dostaje się dodatkowe punkty.

Trainer - Gra zręcznościowa ćwicząca celność i refleks. W losowym miejscu na ekranie pojawia się kółko, w które gracz musi trafić piłką. Stopniowo kółka pojawiają się coraz szybciej, a gracz ma coraz mniej czasu, by w nie wcelować. Gra kończy się przy piątym nietrafionym kółku. Program zlicza liczbę trafień, a także mierzy celność i refleks.

SYMULATORY:

Speed Bowling - Nowoczesny symulator bowlingu, dostępny jedynie na platformie Knoocker. W jednej rozgrywce możesz grać aż z trzema innymi osobami! Graczu - zbierz swoich przeciwników i sprawdź się w wirtualnym bowlingu! Możesz wybrać swój indywidualny identyfikator, który będzie Ci towarzyszył przez całą grę.

Goal Goal Goal - Symulator gry w piłkę nożną. Rozgrywka polega na tym, aby zdobyć jak najwięcej goli. Trzeba być szybkim, aby trafić do bramki i przechytrzyć bramkarza! Świetna zabawa zarówno dla jednego gracza, jak i dla wielu, bo dzięki współpracy można zdobyć więcej punktów.

 QUIZY EDUKACYJNE:

Zestaw quizów zawierających gry i ćwiczenia z zakresu:

I. MATEMATYKI

1. Figury

2. Bryły

3. Liczebność zbiorów

4. Działania matematyczne: - dodawanie i odejmowanie:

    • w zakresie do 10

    • w zakresie do 20

    • w zakresie do 100 - mnożenie i dzielenie:

    • w zakresie do 20

    • w zakresie do 100

II. JĘZYKA ANGIELSKIEGO

1. Zwierzęta

2. Figury

3. Bryły

III. JĘZYKA NIEMIECKIEGO

1. Zwierzęta

2. Figury

3. Bryły

IV. KOLORÓW

1. Kolory

OPISY QUIZÓW:

Zwierzęta - dopasowywanie nazw do zwierzątek, które wyświetlają się na środku ekranu (lub odwrotnie).

Bryły/Figury - dopasowywanie nazw do kształtów, które wyświetlają się na środku ekranu (lub odwrotnie).

Liczebność zbiorów (Owoce i cyfry) - dopasowywanie cyfr do zbiorów owoców, które wyświetlają się na środku ekranu (lub odwrotnie).

Kolory - dopasowywanie kształtów w odpowiednim kolorze do nazw kolorów, które wyświetlają się na środku ekranu (lub odwrotnie).

Urządzenie Knoocker – wymiary: 
 • Szerokość: 173 cm
 • Wysokość: 225 cm
 • Wysokość z opuszczonym wysięgnikiem: 190 cm
 • Głębokość: 60 cm
 • Waga: 95 Kg
Dane dodatkowe: 
 • Model projektora: EPSON EB-680
 • Jasność projektora: 3500 AL
 • System operacyjny: Windows 10
 • Łączność Wi-Fi: TAK
 • Język interfejsu użytkownika: Polski
 • Nagłośnienie: Stereo
 • Gwarancja na urządzenie Knoocker: 2 lata

DOSTAWA I MONTAŻ - G R A T I S

Produkty powiązane

Zestaw do karaoke Zestaw do karaoke

Zestaw do karaoke

Cena: 399,00 zł

Kolorowy płotek - dodatek do ścianki Knoocker Kolorowy płotek - dodatek do ścianki Knoocker

Kolorowy płotek - dodatek do ścianki Knoocker

Cena: 399,00 zł

Pistolet Nerf N-strike Elite Surgerfire - do ścianki Knoocker Pistolet Nerf N-strike Elite Surgerfire - do ścianki Knoocker

Pistolet Nerf N-strike Elite Surgerfire - do ścianki Knoocker

Cena: 328,00 zł

Twardy case - do ścianki Knoocker Twardy case - do ścianki Knoocker

Twardy case  - do ścianki Knoocker

Cena: 3 559,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl