Śmiało do szkoły! (Edusensus) (program multimedialny). Program zapobiegający trudnościom w nauce czytania, pisania i liczenia (dla dzieci w wieku 5-6 lat)

Programy multimedialne
999
PLN
Śmiało do szkoły! (Edusensus) (program multimedialny). Program zapobiegający trudnościom w nauce czytania, pisania i liczenia (dla dzieci w wieku 5-6 lat)
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
Wysyłka od 3 do 21 dni
Cena: 999,00 zł
Cena netto: 812,20 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

30C2-6828F

Producent:
52

Śmiało do szkoły! (Edusensus) (program multimedialny). Program zapobiegający trudnościom w nauce czytania, pisania i liczenia (dla dzieci w wieku 5-6 lat)

Program został przygotowany z myślą o nauczycielach, terapeutach, którzy pracują indywidualnie lub grupowo z dziećmi w wieku 5, 6 lat, przygotowując je do podjęcia nauki czytania, pisania i liczenia.

Dla kogo?

Śmiało do szkoły! to całościowy program wspierający nauczycieli w zapobieganiu trudnościom w nauce czytania, pisania i liczenia u dzieci 5- i 6-letnich przygotowujących się do podjęcia nauki w szkole. Program został przygotowany z myślą o nauczycielach, terapeutach, którzy pracują indywidualnie lub grupowo z dziećmi w wieku 5, 6 lat, przygotowują je do podjęcia nauki czytania pisania i liczenia.

Został stworzony przez zespół doświadczonych specjalistów z zakresu edukacji wczesnoszkolnej, logopedii, terapii pedagogicznej i pedagogiki specjalnej.

Zawartość programu

- diagnoza pedagogiczna wraz z zestawem ćwiczeń wspomagających proces diagnozowania,
- ćwiczenia słuchowe

(30 cykli zajęć) wraz z przesiewowym badaniem ortofonicznym, testem paronimów, wstępną oceną umiejętności syntezy i analizy, bogaty materiał dźwiękowy (m.in. wzorcowa artykulacja głosek w izolacji),

- zestaw ćwiczeń multimedialnych do stymulacji funkcji percepcyjno-motorycznych i rozwijania umiejętności matematycznych, prawie 400 interaktywnych ekranów z zadaniami, animacjami i ćwiczeniami ruchowymi dla dzieci, prawie 200 kart pracy do wydruku,
- scenariusze 30 zajęć edukacyjnych.

Zgodność z aktualną podstawą programową

Program wspiera realizację podstawy programowej. Podkreśla fundamentalną rolę ćwiczeń słuchowych w okresie przygotowującym do nauki czytania i pisania. Produkt wspomaga realizację założeń edukacji włączającej i obowiązku udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach.

Śmiało do szkoły! to praktyczne narzędzie stymulujące funkcje percepcyjno-motoryczne. Zawiera ćwiczenia wspomagające rozwój:

- mowy,
- koordynacji wzrokowo-słuchowo-ruchowej,
- spostrzegawczości i pamięci,
- syntezy i analizy słuchowej,
- kształtowania pojęć orientacji stronnej, przestrzennej i czasowej,
- kształtowania pojęcia liczby i umiejętności liczenia,
- grafomotoryki.

Zalety programu

- bogaty zestaw ćwiczeń słuchowych – solidny fundament dla opanowania umiejętności czytania i pisania;
- wspomaganie rozwoju funkcji percepcyjno-motorycznych i kompetencji matematycznych warunkujących sukces szkolny dziecka;
- urozmaicony zbiór ćwiczeń o zróżnicowanym stopniu trudności – wzmacnianie motywacji i zaangażowania dziecka w czasie zajęć;
- elastyczna struktura programu – kompleksowa propozycja metody pracy przez cały rok lub modułowo z wybranymi obszarami wymagającymi kompensacji.

Wymagania techniczne:

Minimalne wymagania techniczne:

- system operacyjny Windows 7/8x/10
- procesor 2,4 GHz
- 4 GB pamięci RAM.

Pozostałe parametry:

- karta graficzna pracująca z rozdzielczością 1024x769
- karta dźwiękowa z podłączonymi głośnikami lub słuchawkami
- mysz lub inne urządzenie wskazujące
- port USB 2.0 lub 3.0
- 2 GB miejsca na dysku twardym
- Zainstalowana przeglądarka plików PDF

Licencja 3-stanowiskowa

Produkty powiązane

Moc emocji (Edusensus) (program multimedialny). Program wspieraący rozwój emocjonalno-społeczny z elementami socjoterapii dla dzieci w wieku 6-10 lat Moc emocji (Edusensus) (program multimedialny). Program wspieraący rozwój emocjonalno-społeczny z elementami socjoterapii dla dzieci w wieku 6-10 lat

Moc emocji (Edusensus) (program multimedialny). Program wspieraący rozwój emocjonalno-społeczny z elementami socjoterapii dla dzieci w wieku 6-10 lat

Cena: 999,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl