Integracja Sensoryczna - Sala doświadczania świata - Sklep 7 Zmysłów

Cały czas otaczają nas bodźce, towarzyszą nam praktycznie na każdym kroku. Zapachy, faktury, kolory, przeplatają się intensywnością, przekazują mnóstwo szczegółowych informacji. Mózg co chwilę otrzymuje informacje za pomocą zmysłów: wzroku, dotyku, słuchu, smaku i węchu. Prawidłowa organizacja wrażeń sensorycznych jest niezwykle istotna dla rozwoju dziecka. To podstawa funkcjonowania w świecie. Odpowiednia klasyfikacja informacji, rozpoznanie, segregowanie i interpretacja danych pozwala na harmonijną adaptację, czyli adekwatne i efektywne reagowanie na otoczenie. Już w okresie płodowym rozpoczyna się proces integracji sensorycznej to wtedy rozpoczyna się kształtowanie naszego sposobu odbierania informacji z otoczenia. Brak określonych umiejętności, które powinny pojawić się w kolejnych stadiach rozwoju, to prosta droga do poważnych problemów życiowych dziecka – nieumiejętności odnalezienia się w rzeczywistości, niemożności funkcjonowania w środowisku.

W naszym sklepie internetowym z pomocami, wpływającymi na rozwój integracji sensorycznej, znajdziecie takie produkty, jak: zabawki rozwijające małą i dużą motorykę, urządzenia do badania rozwoju zmysłów i ruchu, maty edukacyjne czy zabawki wspomagające rozwój inteligencji emocjonalnej. Dzieci uczą się poprzez zabawę. Ciężko zmobilizować przedszkolaki do celowych ćwiczeń motoryki. Każdy tego rodzaju wysiłek, powinien być zabawą. To dlatego powstało tak wiele różnych akcesoriów do przepracowania problemów i wzmocnienia wybranych kompetencji.

Integracja sensoryczna to przede wszystkim ćwiczenie umiejętności reagowania na docierające do nas bodźce. Dzięki produktom znajdującym się w naszym sklepie, ćwiczenie to będzie dla Państwa niezwykle przyjemne. Naszymi produktami zaopatrujemy szkoły, przedszkola, placówki terapeutyczne. Dostarczamy również produkty osobom prywatnym. Posiadamy szeroki asortyment zabawek na zewnętrzne place zabaw – takie jak huśtawki, równoważnie, skałki wspinaczkowe czy karuzele. Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty, poddawane są licznym kontrolom, dopuszczone do użytku publicznego. W naszym sklepie znajduje się również sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci i młodzieży – okulistyczny, foniatryczny czy logopedyczny. Dysponujemy szerokim asortymentem zabawek stosowanych w terapii mowy, jak i w SI.

Jedną z częściej wybieranych zabawek z naszej oferty są klocki magnetyczne. To zabawka roku 2016 – duże, miękkie klocki z wbudowanymi magnesami, które dzieci mogą swobodnie układać i konstruować z nich naprawdę duże budowle. To jedna z wielu zabawek tak pozytywnie wpływających na rozwój integracji sensorycznej u dzieci w różnym wieku. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się produkty, dzięki którym praca z dziećmi jest prosta i przyjemna. Zapraszamy serdecznie!

Polecane produkty

Gra z lusterkiem - czerwona Gra z lusterkiem - czerwona
Cena: 134,00 zł
szt.

Gra z lusterkiem - czerwona

Dostępność:
średnia ilość
Wysyłka w:
Wysyłka od 5 do 30 dni
Kontrastowe książeczki Box 3m+ Kontrastowe książeczki Box 3m+
Cena: 37,00 zł
szt.

Kontrastowe książeczki Box 3m+

Dostępność:
średnia ilość
Wysyłka w:
Wysyłka od 3 do 21 dni
Panel sensoryczny - metaliczna struktura Panel sensoryczny - metaliczna struktura
Cena: 425,00 zł
szt.

Panel sensoryczny - metaliczna struktura

Dostępność:
średnia ilość
Wysyłka w:
Wysyłka od 3 do 21 dni
Gra - Krzesełka drewniane Gra - Krzesełka drewniane
Cena: 135,00 zł
szt.

Gra - Krzesełka drewniane 

Dostępność:
średnia ilość
Wysyłka w:
Wysyłka od 5 do 30 dni
Sorter kształtów z kołeczkami Sorter kształtów z kołeczkami
Cena: 128,00 zł
szt.

Sorter kształtów z kołeczkami - Integracja Sensoryczna

Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
Wysyłka od 5 do 30 dni
Huśtawka - podwieszenie - hamak Huśtawka - podwieszenie - hamak
Cena: 899,00 zł
szt.

Huśtawka - podwieszenie - hamak

Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
Wysyłka od 5 do 30 dni
Rozstrzyganie konfliktów. Strategie, ćwiczenia i psychodrama dla dzieci. Rozstrzyganie konfliktów. Strategie, ćwiczenia i psychodrama dla dzieci.
Cena: 49,00 zł
szt.

Rozstrzyganie konfliktów. Strategie, ćwiczenia i psychodrama dla dzieci.

Dostępność:
średnia ilość
Wysyłka w:
Wysyłka od 5 do 30 dni
Piramida logopedyczna L1 - Ś - Ź - Ć - DŹ - Piramida logopedyczna L1 - Ś - Ź - Ć - DŹ -
Cena: 27,00 zł
szt.

Piramida logopedyczna L1 - Ś - Ź - Ć - DŹ

Dostępność:
średnia ilość
Wysyłka w:
Wysyłka od 3 do 21 dni

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Click Shop | Hosting home.pl