Edukacyjny dywan Tuputan

Inne
2199
PLN
Edukacyjny dywan Tuputan
Edukacyjny dywan Tuputan
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
Wysyłka od 5 do 30 dni
Cena: 2 199,00 zł
Cena netto: 1 787,80 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

54A3-94448

Producent:
30

Edukacyjny dywan Tuputan

Dywan Edukacyjny Tuputan jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. Został stworzony w celu ułatwienia i urozmaicenia pracy z dziećmi. Tuputan jest wykorzystywany w przedszkolach, szkołach tańca, muzycznych i podstawowych. Pomaga on również w zajęciach matematycznych jak również przyrodniczych. Może być wykorzystywany do wszelkich zajęć ruchowych, korekcyjnych, rehabilitacyjnych, dlatego może być również stosowany w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi. Tuputan jest przeznaczony także dla nauczycieli wychowania przedszkolnego, wczesnoszkolnego dla których stanowi doskonałą pomoc dydaktyczną w codziennych zadaniach edukacyjnych realizowanych w ramach podstawy programowej. 

Opracowane zabawy i działania edukacyjne na Tuputanie doskonale wspomagają rozwój dzieci oraz zaspokajają ich naturalną potrzebę ruchu. Ułatwiają kształtowanie orientacji przestrzennej i orientacji w schemacie własnego ciała. Proste, kolorowe linie uczą dzieci orientacji w przestrzeni, a zabawa w większej grupie dzieci pozwala na pierwszą lekcję z działania zespołowego. Rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, pozwalają na łatwiejsze przyswajanie pojęć matematycznych, poznawanie liter i liczb, uczą logicznego myślenia, kojarzenia i porównywania, klasyfikowania i zapamiętywania jak również utrwalają podstawowe kolory (żółty, zielony, niebieski, czerwony). Dzięki przejrzystej strukturze dywanu dzieci rozumieją i prawidłowo wykonują polecenia, ponieważ mogą odnieść się do konkretnych punktów w przestrzeni przed nimi. Rozwija to spostrzegawczość i wyobraźnię dzieci. Co więcej we wszystkich rodzajach zabaw dzieci przestrzegają reguł bezpiecznej zabawy a także mogą być uczone wielu przydatnych umiejętności zwiększających ich bezpieczeństwo - przechodzenie przez pasy, poruszanie się po ulicy, itp. Ponadto często można zaobserwować, że dzieci same tworzą swoje własne zabawy z wykorzystaniem dywanu, który szybko staje się ich ulubionym pomocnikiem zabaw co w sposób znaczący wpływa na rozwój kreatywności jak również umiejętności pracy w grupie. 

Z użyciem Tuputana z sukcesem można przeprowadzać zajęcia z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dzieci w przystępnej, zabawowej formie. Dzięki Tuputanowi można: 
• w sprawny sposób zorganizować grupę, 
• w krótkim czasie sprawnie i dokładnie nauczyć podopiecznych nowych układów tanecznych i ciekawych układów choreograficznych, 
• znaleźć pomysł, sposób, inspiracje na nowe kreatywne zabawy oraz działania realizowane z dziećmi. 
Dywan edukacyjny Tuputan jest swoistą odpowiedzią na coraz większy problem izolacji wśród dzieci, tj. zjawisko coraz częstszego wykorzystywania do zabawy urządzeń elektronicznych oraz braku integracji. Za pomocą dywanu edukacyjnego Tuputan dzieci mają świetną okazję do wzajemnej współpracy oraz wspólnego tworzenia wymyślonych przez nich gier i zabaw. 

1. Dane techniczne:

• Dywan o wym. 4 x 4 m 
2. Zawartość na pendrive: 

• 20 układów tanecznych w wykonaniu dzieci, 

• 21 zabaw edukacyjnych w wykonaniu dzieci, 

• Pliki Audio zawierającą utwory muzyczne (zabawy edukacyjne oraz układy taneczne) do odtworzenia na sprzęcie grającym wraz z przewodnikiem metodycznym ze scenariuszami zajęć, 

• dodatkowo cała powyższa zawartość w wersji do nauki języka Angielskiego. 
3. Certyfikaty i atesty: 

• Produkt spełnia wszystkie wymogi stawiane w przedszkolach m.in certyfikat higieniczności jak również trudnozaplaności

Opinie o produkcie (0)

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl