Materiały do percepcji zmysłowej - ogromny zestaw

Inne
4569
PLN
Materiały do percepcji zmysłowej - ogromny zestaw
Materiały do percepcji zmysłowej - ogromny zestaw
in_stock
Dostępność:
dostępny na zamówienie
Wysyłka w:
Produkt na indywidualne zamówienie (realizacja do 45 dni)
Cena: 4 569,00 zł
Cena netto: 3 714,63 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

1B6B-9260D

Producent:
34

Materiały do percepcji zmysłowej - ogromny zestaw

Do percepcji zmysłowej! Komplet składa się z 8 różnych zestawów materiałów, które są umieszczone w łącznie 9 skrzynkach z drewna bukowego (27,5 x 21 x 8 cm). Dzięki materiałom wspierany jest zmysł dotyku, węchu i temperatury - ciepła. Osoby uczą się rozróżniać dźwięki, odgłosy, masy i formy. Skrzynki są ustawione na wózku na 4 kółkach, które nie niszczą podłogi, z zasuwanymi pokrywami z drewna.
Rozróżnianie dźwięków
W 2 skrzynkach z bukowego drewna umieszczonych jest razem 12 dźwiękowych brył (12 x 6 x 6 cm), które łączą się w pary (ukryte kolorowe oznakowanie). Dwoma okrągłymi pałeczkami trzeba uderzyć w dźwiękowe płytki i dopasować do siebie jednakowe dźwięki. 
Rozróżnianie odgłosów 
Skrzynka z bukowego drewna zawiera 6 par dźwiękowych puszek (6 x 6 x 6 cm; z ukrytym kolorowym oznakowaniem). 12 drewnianych sześcianów należy dopasować do siebie na podstawie wydawanych odgłosów. 
Zmysł dotyku 
Skrzynka z drewna bukowego zawiera 6 woreczków (12 x 12 cm) zaszytych na całym obwodzie, zawierających po jednej określonej figurze geometrycznej z drewna. 
Wyczuwanie ciepła 
Skrzynka z drewna bukowego zawiera 12 cylindrycznych aluminiowych puszek (11 x 3 cm) z zakrętką. Puszki napełnia się wodą o różnej temperaturze, a dzięki wyostrzonemu zmysłowi można je od siebie odróżnić lub do siebie dopasować.
Rozróżnianie masy 
12 klocków-odważników (6 x 6 x 6 cm), wyglądających z zewnątrz jednakowo, znajdujących się w tej skrzynce, służy do treningu zmysłu barycznego poprzez prawidłowe dopasowanie 6 jednakowych mas. 
Rozróżnianie optyczne 
Skrzynka z drewna bukowego z 3 masywnymi drewnianymi podstawkami (24 x 6 x 6 cm), każda z 7 różnymi otworami. Na każdą podstawkę przypada 7 kolorowych, wypolerowanych drewnianych wtyczek o odpowiednich wymiarach: jednakowe długości - różne średnice, różne długości - jednakowe średnice, różne długości i średnice. Do otworów w podstawkach należy dopasować odpowiednie wtyczki. 
Zmysł powonienia 
Skrzynka z drewna bukowego z przegródką. Zawartość: 6 drewnianych klocków (6 x 6 x 6 cm), wewnątrz pustych, z aluminiową wkładką i korkiem; do tego 6 buteleczek z wkraplaczem (10 ml) z substancją zapachową i 18 filcowych krążków. Przydatny będzie zmysł powonienia. Trzeba rozróżnić zapachy: pomarańczowy, cytrynowy, waniliowy, truskawkowy, bananowy lub jabłkowy.

Ostrzeżenie: Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Małe części. Niebezpieczeństwo udławienia się.

Opinie o produkcie (0)

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl