Miękkie klocki magnetyczne - zestaw max 150 sztuk

Klocki różne
6250
PLN
Miękkie klocki magnetyczne - zestaw max 150 sztuk
Miękkie klocki magnetyczne - zestaw max 150 sztuk
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
Wysyłka od 3 do 21 dni
Cena: 6 250,00 zł
Cena netto: 5 081,30 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 6)
Kod produktu:

F5EA-367C5_20160610195150

Producent:
57

Proponujemy wysokiej jakości, europejską zabawkę Zdobywcę tytułu ZABAWKA ROKU 2016 – Miękkie Klocki Magnetyczne.

To najprostsza a zarazem najbardziej pobudzająca kreatywna zabawka: magnetyczne klocki o 4 kształtach w bardzo prosty sposób łączą się ze sobą za pomocą oddziaływania pola magnetycznego tworzą dwu, trójwymiarowe figury i obiekty o dowolnym kształcie oraz rozmiarze. Dzieci, niezależnie od wieku, narodowości i płci, uwielbiają budować zamki, domy, samochody i wiele innych rzeczy. Nie szczędzimy starań, aby nasze artykuły były kształtującymi wyobraźnie, rozwijającymi zdolności manualne zabawkami, które sprawią radość twórczą naszemu najbardziej wymagającemu i najważniejszemu klientowi, którym jest dziecko. Zabawka konstrukcyjna wykonana ręcznie w jaskrawej gamie kolorystycznej i przeznaczona dla dzieci powyżej jednego roku. Zestaw zawiera dwa kolory w ofercie posiadamy 8 kolorów co daje 16 kombinacji kolorystycznych zestawów. Produkcja klocków to bardzo czasochłonna praca. Wykonywana jest ręcznie przez fachowców za pomocą profesjonalnego sprzętu. Każdy element zabawki  przeszedł rygorystyczną kontrolę i certyfikację. Dany zestaw pozwala tworzyć przeróżne konstrukcje z miękkich elementów, rozwijając w ten sposób zdolności motoryczne rąk i pamięć wzrokową, fantazję i wyobraźnię, myślenie przestrzenne i koordynację ruchów, a także pobudza zainteresowanie dziecka nauką oraz zachęca je do zapoznania się z fizyką. Do stworzenia zabawek zostały użyte najlepszej jakości materiały trwałe i bezpieczne dla dzieci. Nasze klocki tworzymy z miłością z tego co najlepsze. Naszą ofertę kierujemy dla rodziców dzieci, placówek oświatowych, szkół, przedszkoli, placówek terapeutycznych, placów zabaw, itp

 

Pierwsze gry z klockami rozpoczynają się od eksperymentowania (rzucania, toczenia, dotykania), potem są one wykorzystywane do budowy, a następnie służą jako materiał do stworzenia gier fabularnych.

Konstruowanie – to najważniejszy rodzaj działalności w wieku szkolnym i przedszkolnym. Ważne jest, żeby zabawki do konstruowania dawały możliwość maksymalnego wyrażenia swojej wyobraźni oraz zachęcały do badania, eksperymentowania i poznawania. Duża ilość różnokolorowych elementów pobudza do odtwarzania różnego rodzaju ról społecznych i sytuacji, przy zabawie w grupie, jak i w pojedynkę.

Rozwój

Z ich pomocą dziecko poznaje: kolor, kształt, magnetyzm, związki logiczne pomiędzy poszczególnymi elementami. Bawiąc się magnetyczną zabawką, dzieci nie tylko tworzą różne kształty oraz dwu- i trójwymiarowe struktury, lecz także rozwijają zdolności motoryczne, uwagę, wyobraźnię przestrzenną, myślenie asocjacyjne oraz wyrabiają w sobie pilność i staranność. Dany zestaw pozwala tworzyć przeróżne konstrukcje z miękkich elementów, rozwijając w ten sposób zdolności motoryczne rąk i pamięć wzrokową, fantazję i koordynację ruchów, a także pobudza zainteresowanie dziecka nauką oraz zachęca je do zapoznania się z fizyką. Klocki są produkowane z wytrzymałego i bezpiecznego materiału który przechodzi ścisłą kontrolę jakości. W każdym klocku są wmontowane mocne magnesy ze specjalnego nierdzewnego stopu. Klocki to miękka magnetyczna zabawka konstrukcyjna, która zajmuje czołowe miejsce wśród zabawek edukacyjnych. Ze względu na swoje rozmiary i kształt produkt może być używany zarówno w domu jak i w różnych ośrodkach edukacyjnych dla dzieci – na salach zabaw, w przedszkolach – w formie miękkich modułów. Produkcja klocków to bardzo czasochłonna praca. Wykonywana jest ręcznie przez fachowców za pomocą profesjonalnego sprzętu.

 

Zestawy dostępne są w 16 różnych wariantach kolorystycznych. Dostępna kolorystyka widoczna w galerii produktu. 

Przy składaniu zamówienia podaj nr zestawu kolorystycznego jaki Cię interesuje

Produkty powiązane

Miękkie klocki magnetyczne - zestaw standard 100 sztuk Miękkie klocki magnetyczne - zestaw standard 100 sztuk

Komplet miękkich klocków magnetycznych zestaw standard - komplet 100 szt.

 

Cena: 4 150,00 zł

Miękkie klocki magnetyczne - zestaw medium 50 sztuk. Miękkie klocki magnetyczne - zestaw medium 50 sztuk.

Komplet miękkich klocków magnetycznych zestaw medium - komplet 50 szt.

 Więcej możliwości do tworzenia wielu konstrukcji.

Cena: 2 290,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl