Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia czekamy na Twoją wpłatę. Gdy tylko zostanie zaksięgowana na naszym koncie, rozpoczynamy realizację zamówienia, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac. Pamiętaj że czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia zaksięgowania Twojej wpłaty i liczone są tylko dni robocze.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. 

Często realizacja zamówienia odbywa się etapami, tzn otrzymujesz swoje zamówienie w kilku oddzielnych paczkach (mogą pochodzić od różnych adresatów).

Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteśmy w stanie skompletować Twojego zamówienia np: brakuje książki (nakład wyczerpany) lub innej pomocy (importer zapowiada dostawę za więcej niż 30 dni) realizujemy Twoje zamówienie częściowo. Faktura zostaje wystawiona na dostępne pomoce, a nadpłata (w przypadku przedpłaty) zostaje zwrócona na konto z którego dokonana była płatność.

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

» formy płatności 

 

Forma dostawy

 

Wysyłkę realizujemy firmą kurierską. Umożliwia ona dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl