O nas

Sklep 7 Zmysłów to nie tylko sklep internetowy. To rozległe przedsięwzięcie, którego efektem końcowym jest to, co znajduje się w naszej ofercie.

Naszym celem jest skupienie w jednym miejscu pomocy terapeutycznych, wykorzystywanych przy pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami.

Chcemy, aby nasza oferta innowacyjnych produktów, ich jakość i wykonanie w najnowszej technologii (charakteryzujących się prostotą konstrukcji) zachowały jednocześnie maksimum funkcjonalności aby, jak to tylko możliwe, ułatwiały życie tych wspaniałych dzieci, ich rodzin oraz terapeutów.

Oferujemy Państwu ponad 5000 pozycji od ponad 70 producentów z kraju i z za granicy dobranych tak, by podnieść świadomość w zakresie pomocy mogących przynieść konkretne korzyści dla dzieci ze specjalnymi potrzebami lub mającymi trudności w nauce, z uwzględnieniem ich rzeczywistych potrzeb i możliwości komunikacyjnych.

Wybierając ofertę sklepu 7 Zmysłów decydujecie się Państwo na fachową obsługę, mając pewność, że oferowane pomoce niosą ze sobą faktyczną wartość edukacyjną i terapeutyczną.

Ponad dwa lata naszej intensywnej działalności zaowocowało tym, że zaufali nam klienci z państwowych i prywatnych żłobków, przedszkoli i szkół podstawowych. Właściciele prywatnych gabinetów i przychodni, fundacje, stowarzyszenia, poradnie psychologiczno-pedagogiczne oraz osoby prywatne, rodzice, dziadkowie i opiekunowie.

Każdego tygodnia nasze zasoby powiększają się od kilku do kilkunastu nowych pozycji, dlatego warto często nas odwiedzać, aby być na bieżąco z nowościami w naszym sklepie.

Załoga Sklepu 7 Zmysłów

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

{nocache:e930eac59713c0aceff95f2dca128599#0}
Sklep internetowy od home.pl