HUŚTAWKA T HTT-1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HUŚTAWKA T HTT-1
Przyrząd przeznaczony do aktywizacji pracy zginaczy w rehabilitacji zaburzeń integracji czynności zmysłowych do terapii metodą SI.
Dostarcza wrażeń przedsionkowych, umożliwia ćwiczenia koordynacji wzrokowo-ruchowej.Huśtawka T ma kształt odwróconej litery T.
Konstrukcję nośną huśtawki wykonano z rur stalowych lakierowanych proszkowo a siedzisko w formie belki ze sklejki. Konstrukcja wyłożona jest pianką i otapicerowana materiałem skóropodobnym.
W słupku huśtawki T zamocowano jeden koniec linki, drugi- zakończony karabińczykiem i układem regulacji długości- wieszany na haku zawieszenia za pośrednictwem szakli z rolką i krętlika.
Urządzenie jest przystosowane do współpracy z zawiesiem STZ-1 i STZ-2.
PRODUCENT SPRZĘTU DO INTEGRACJI SENSORYCZNEJ OPOLE, INTEGRACJA SENSORYCZNA OPOLE
Dane techniczne:
- wysokość całkowita – 80 cm
- długość siedziska – 85 cm
- szerokość siedziska – 20 cm
- średnica słupka – 16 cm
- wysokość słupka – 60 cm
- waga – 8 kg
- zakres regulacji – 45 cm
- (przy max obniżeniu huśtawka T spoczywa na podłożu)
- max obciążenie – 100 kg

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.