LaboLAB - siły i oddziaływania

Programy multimedialne
5490
PLN
LaboLAB - siły i oddziaływania
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
Wysyłka od 3 do 21 dni
Cena: 5 490,00 zł
Cena netto: 4 463,41 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

EF57-74638

Producent:
35

LaboLAB - siły i oddziaływania

LaboLAB - Energia. To działa!Moduł SIŁY I ODDZIAŁYWANIA, to wspaniała pomoc dydaktyczna, przeznaczona dla nauczycieli, wykładających przedmiot fizykę, w 7 i 8 klasie szkoły podstawowej. Oferowany przez nas produkt pozwala na urozmaicenie lekcji oraz wprowadzenie do jej struktury bardzo ciekawych elementów. Słuchacze mogą poznać i zrozumieć, czym jest działanie sił oraz na czym polega wprawianie przedmiotów w ruch. Zastosowanie modułu, uatrakcyjnia przebieg zajęć, aktywizuje wszystkich uczestników oraz pomaga im w praktycznym wykorzystaniu zdobytej wiedzy. Jeśli poszukujesz alternatywnych i efektywnych metod nauczania, to zestaw, dostępny w naszym sklepie, z pewnością do nich należy!

Moduł SIŁY I ODDZIAŁYWANIA – przystępna wiedza z zakresu fizyki

LaboLAB - Energia. To działa!Moduł SIŁY I ODDZIAŁYWANIA pozwala na zrozumienie podstawowych praw fizyki. Dzięki niemu, uczniowie, będą w stanie pojąć trzy zasady dynamiki Newtona oraz koncepcję równowagi i braku równowagi sił, która zawiera w sobie takie pojęcia jak: grawitacja, magnetyzm, tarcie, masa oraz odległość. Słuchacze mogą swobodnie korzystać z różnych metod badawczych, przeprowadzać eksperymenty fizyczne, doświadczenia oraz stawiać tezy i hipotezy badawcze, które zostaną w późniejszym czasie potwierdzone lub obalone. Moduł pozwala na pogłębienie zasobu wiedzy z zakresu sił oddziaływania na przykład wprawiania obiektu w ruch przy pomocy siły. Uczestnicy w praktyce badają pojęcia masy, gęstości, objętości i różnych stanów skupienia. W czasie przeprowadzania eksperymentów mogą zastosować prawo Archimedesa czy sprawdzić namagnetyzowanie danego obiektu. Pedagog jest także w stanie zaprezentować różne sposoby elektryzowania się ciał, zjawisko oparte na przemieszczaniu się elekt,ronów czy odziaływanie ładunków jednoimiennych i różnoimiennych. Podczas lekcji nauczyciel może z pomocą modułu w przystępny i jasny sposób objaśnić, tak abstrakcyjne terminy, jak: względność ruchu, pojęcie drogi, toru, ruch prostoliniowy jednostajnie przyspieszony i jednostajnie opóźniony, oddziaływanie wzajemnie ciał, bezwładność ciał itp. Wykorzystanie modułu na lekcjach fizyki, to doskonałe połączenie teorii z praktyką!

LaboLAB - Energia. To działa!

Moduł SIŁY I ODDZIAŁYWANIA – różne metody pracy na zajęciach

Moduł SIŁY I ODDZIAŁYWANIA umożliwia przeprowadzanie wielu przedsięwzięć o charakterze inżynierskim oraz wykonanie aż 18 sesji badawczych, przeznaczonych dla grupy liczącej do 30 osób. Prezentowany zestaw jest wyposażony w substancje i przybory, przeznaczone do doświadczeń, które są bezpieczne dla zdrowia i życia użytkowników. Ponadto, wiele z nich, to przedmioty wielokrotnego użytku, łatwe do utrzymania w czystości i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Poszczególne zadania, zawarte w scenariuszu, dołączonym do modułu, można wykonać w grupie, w parach oraz samodzielnie. Wszystkie cechuje różny stopień trudności, dopasowany do poziomu danego ucznia. Zestaw wyposażono także w bogaty materiał interaktywny, zawierający około 100 ekranów multimedialnych. Można wykorzystać je do pracy na urządzeniach elektronicznych - tabletach, smartfonach lub komputerach przenośnych i PC, które posiadają system operacyjny Windows, Android, iOS. Moduł SIŁY I ODDZIAŁYWANIA jest rekomendowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, jako pomoc, stanowiąca wyposażenie pracowni przyrodniczych i fizycznych. To świetne  wsparcie naukowe, która pomoże uczniom zrozumieć podstawowe prawa fizyki!LaboLAB - Energia. To działa!

Moduł SIŁY I ODDZIAŁYWANIA – wykaz zawartości zestawu

  • scenariusze lekcji, ze szczegółowo opisanymi doświadczeniami i eksperymentami,
  • przewodnik metodyczny dla nauczyciela (wersja drukowana i cyfrowa)
  • papierowe materiały dla uczniów, o różnym stopniu trudności,
  • materiały cyfrowe - ćwiczenia, testy, podręczniki multimedialne, symulacje - dla uczniów i nauczyciela,
  • substancje i przybory do przeprowadzania badań naukowych - waga elektroniczna, sprężyna „slinky" – krocząca, dynamometr, stoper, model samochodu, równoważnia, szalka Petriego z pokrywką, para magnesów z oznaczonymi biegunami, drewniane punkty podparcia, poziomica itp.

Wybierz moduł SIŁY I ODDZIAŁYWANIA i spraw, że Twoje lekcje fizyki staną się ulubionym przedmiotem wszystkich uczniów w szkole!

Produkty powiązane

LaboLAB - materia i energia w ekosystemach LaboLAB - materia i energia w ekosystemach

LaboLAB - materia i energia w ekosystemach

Cena: 3 990,00 zł

LaboLAB - pogoda i klimat LaboLAB - pogoda i klimat

LaboLAB - pogoda i klimat

Cena: 2 990,00 zł

LaboLAB - struktura i właściwości materii LaboLAB - struktura i właściwości materii

LaboLAB - struktura i właściwości materii

Cena: 5 990,00 zł

LaboLAB - struktura roślin i zwierząt LaboLAB - struktura roślin i zwierząt

LaboLAB - struktura roślin i zwierząt

Cena: 4 990,00 zł

LaboLAB - ziemia i kosmos LaboLAB - ziemia i kosmos

LaboLAB - ziemia i kosmos

Cena: 3 990,00 zł

LaboLAB - zmieniająca się planeta ziemia LaboLAB - zmieniająca się planeta ziemia

LaboLAB - zmieniająca się planeta ziemia

Cena: 4 990,00 zł

LaboLAB - życie w ekosystemach LaboLAB - życie w ekosystemach

LaboLAB - życie w ekosystemach 

Cena: 3 990,00 zł

LaboLAB - Energia. To działa! LaboLAB - Energia. To działa!

LaboLAB - Energia. To działa!

Cena: 4 990,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl