LaboLAB - struktura i właściwości materii

Programy multimedialne
5990
PLN
LaboLAB - struktura i właściwości materii
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
Wysyłka od 3 do 21 dni
Cena: 5 990,00 zł
Cena netto: 4 869,92 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

341F-533B7

Producent:
35

LaboLAB - struktura i właściwości materii

LaboLAB - Energia. To działa!Moduł STRUKTURA I WŁAŚCIWOŚCI MATERII to nowoczesna i przydatna w każdej placówce edukacyjnej, pomoc naukowa, przeznaczona dla uczniów klas 7 - 8. Produkt rewelacyjnie sprawdzi się na zajęciach z fizyki i chemii. Jego celem jest uświadomienie słuchaczom, że wszystko, co nas otacza składa się z jakiejś określonej materii, która posiada pewne właściwości. Zestaw realizuje najnowsze założenia podstawy programowej oraz jest rekomendowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Oferowany przez nas produkt, z pewnością, uatrakcyjni zajęcia lekcyjne oraz połączy wiedzę teoretyczna z wykorzystaniem jej w życiu codziennym!

Moduł STRUKTURA I WŁAŚCIWOŚCI MATERII – nauka chemii i fizyki nigdy nie była tak prosta

LaboLAB - Energia. To działa!Moduł STRUKTURA I WŁAŚCIWOŚCI MATERII zawiera niezbędne przybory, substancje i narzędzia, które pozwalają na przeprowadzenie aż 21 sesji badawczych, z udziałem klasy, liczącej do 30 osób. Wszystkie ćwiczenia można wykonać samodzielnie, w parch lub w grupach. Produkt pomaga w ocenie stanów skupienia oraz ustaleniu czy dana materia jest mieszaniną czy też roztworem. Sześć praktycznych serii, o różnym stopniu trudności, aktywizuje wszystkich członków zespołu i pomaga im w zrozumieniu zasad chemii i fizyki. Uczniowie mają możliwość stawiania też i hipotez badawczych, które potwierdzają lub obalają, w czasie prowadzonych paneli dyskusyjnych, Osoba, prowadząca zajęcia może objaśnić właściwości chemiczne i fizyczne wielu przedmiotów codziennego użytku, z uwzględnieniem ich objętości, masy, temperatury krzepnięcia, temperatury topnienia, temperatury wrzenia oraz zdolność do tworzenia mieszanin i roztworów. Słuchacze poddają rozważaniom właściwości niektórych substancji, prawo Archimedesa, związek gęstości z masą i objętością, zjawisko dyfuzji, rozpuszczania, a także uczą się obliczania objętości czy masy danych mieszanin. Moduł to doskonałe wsparcie dla pracy wykładowcy!

Moduł STRUKTURA I WŁAŚCIWOŚCI MATERII – wspaniały materiał dydaktyczny dla każdego nauczyciela

LaboLAB - Energia. To działa!Moduł STRUKTURA I WŁAŚCIWOŚCI MATERII uczy przewidywania oddziaływań materii z innymi jej rodzajami oraz koncepcji wprowadzania zmian chemicznych w składzie danych związków. Na zajęciach z chemii, moduł umożliwia samodzielnie wykonywanie przez uczniów, bezpiecznych dla ich zdrowia i życia, reakcji chemicznych, z wykorzystaniem prawa stałości składu oraz prawa zachowania masy. Podczas zajęć pokazowych, nauczyciel może zaprezentować sposób odziaływania wodoru oraz tlenu na niektóre metale, budowę cząsteczki wody czy tworzenie zawiesin. W czasie prowadzenia eksperymentów uczestnicy badają zawartość skrobi w wielu produktach spożywczych i kosmetycznych oraz próbują ją z nich odseparować przy pomoc jodu. Eksperymenty umożliwiają także poznanie działania elektryczności i magnetyzmu, jak również analizę zjawisk cieplnych – naukę odczytywania skali Celsjusza, Kelwina i Fahrenheita. Zakończenie prac badawczych polega na skonstruowaniu przez grupy własnego systemu filtracji, służącego do oczyszczania wody z kranu. Do modułu dołączono również obszerny materiał interaktywny, który zawiera około 100 ekranów multimedialnych, które można zainstalować na tabletach, smartfonach lub komputerach PC/ laptop, wyposażonych w systemy Windows, Android, iOS.LaboLAB - Energia. To działa!

Moduł STRUKTURA I WŁAŚCIWOŚCI MATERII – ogólny wykaz zawartości zestawu

  • szczegółowe scenariusze lekcji,
  • przewodnik metodyczny dla nauczyciela (w wersji drukowanej i cyfrowej),
  • papierowe materiały dla uczniów ( o różnym stopniu trudności),
  • materiały cyfrowe - ćwiczenia, symulacje, testy, podręczniki multimedialne,
  • przybory i substancje do przeprowadzania eksperymentów – cylinder, szklane kule, różdżka magnetyczna, podkładki metalowe, jodyna antyseptyczna 2%, termometr zanurzeniowy, metalowy czy laboratoryjne opiłki żelaza.

Już dzisiaj zdecyduj się na wspaniały Moduł STRUKTURA I WŁAŚCIWOŚCI MATERII, który posłuży, jako skuteczne i oryginalne urozmaicenie zajęć z fizyki i chemii!

Produkty powiązane

LaboLAB - materia i energia w ekosystemach LaboLAB - materia i energia w ekosystemach

LaboLAB - materia i energia w ekosystemach

Cena: 3 990,00 zł

LaboLAB - pogoda i klimat LaboLAB - pogoda i klimat

LaboLAB - pogoda i klimat

Cena: 2 990,00 zł

LaboLAB - siły i oddziaływania LaboLAB - siły i oddziaływania

LaboLAB - siły i oddziaływania

Cena: 5 490,00 zł

LaboLAB - struktura roślin i zwierząt LaboLAB - struktura roślin i zwierząt

LaboLAB - struktura roślin i zwierząt

Cena: 4 990,00 zł

LaboLAB - ziemia i kosmos LaboLAB - ziemia i kosmos

LaboLAB - ziemia i kosmos

Cena: 3 990,00 zł

LaboLAB - zmieniająca się planeta ziemia LaboLAB - zmieniająca się planeta ziemia

LaboLAB - zmieniająca się planeta ziemia

Cena: 4 990,00 zł

LaboLAB - życie w ekosystemach LaboLAB - życie w ekosystemach

LaboLAB - życie w ekosystemach 

Cena: 3 990,00 zł

LaboLAB - Energia. To działa! LaboLAB - Energia. To działa!

LaboLAB - Energia. To działa!

Cena: 4 990,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl