LaboLAB - życie w ekosystemach

Programy multimedialne
3990
PLN
LaboLAB - życie w ekosystemach
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
Wysyłka od 3 do 21 dni
Cena: 3 990,00 zł
Cena netto: 3 243,90 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

87CA-2129E

Producent:
35

LaboLAB - życie w ekosystemach 

LaboLAB - ŻYCIE W EKOSYSTEMACHModuł ŻYCIE W EKOSYSTEMACH, to wspaniały zestaw do nauki i eksperymentów, przeznaczony dla uczniów klas 4-8, który pozwala na rozwijanie umiejętności badawczych w obszarze ekologii oraz poznawanie form życia na ziemi. Edukacja w szkole nie musi kojarzyć się wyłącznie z nudnymi i monotonnymi lekcjami, które polegają na tworzeniu notatek i studiowaniu podręcznika. Nasz sklep oferuje doskonałą pomoc naukową, która przyda się na wielu zajęciach i z pewnością wzbudzi zainteresowanie każdego ucznia. Moduł jest dostosowany do użytku w ramach takich przedmiotów, jak: biologia, przyroda oraz geografia. Dzieci mają okazję poznać i na bieżąco obserwować lokalny ekosystem oraz funkcjonująca w nim faunę i florę. Zastosowanie pomocy z serii LaboLAB pozwala na możliwość pracy grupowej, indywidualnej oraz w parach, jak również, na tworzenie paneli dyskusyjnych oraz aktywne rozwiązywanie problemów poprzez analizę, indukcję oraz dedukcję. Uczniowie mają szansę na stawianie i obalanie tez, potwierdzanie wniosków z obserwacji oraz samodzielne pozyskiwanie oraz opracowywanie danych. To rewelacyjne uzupełnienie codziennej pracy każdego nauczyciela, który pragnie wprowadzić na swoich zajęciach formę eksperymentów. Zerwij z rutyną tradycyjnych lekcji przyrody i pozwól swoim uczniom na kreatywność!

 Moduł ŻYCIE W EKOSYSTEMACH - ciekawe i oryginalne prowadzenie zajęć      LaboLAB - Å»YCIE W EKOSYSTEMACH

Moduł ŻYCIE W EKOSYSTEMACH pozwala na wykonywanie wielu fascynujących doświadczeń i eksperymentów z udziałem, bezpiecznych dla zdrowia i życia uczniów, materiałów. Prezentowana pomoc naukowa umożliwia odbycie aż 15 sesji badawczych. Wyposażenie zestawu składa się z zasobów interaktywnych, które pomogą, osobie prowadzącej, w realizacji wszelkich zagadnień z podstawy programowej. Moduł składa się z 5 serii, w których uczniowie poznają cykl życia, cechy, zdolności adaptacyjne istot, utrwalonych w skamielinach. Ponadto prowadzą wnikliwe obserwacje  otaczającego ich ekosystemu, szczególnie tego lokalnego. Podczas zajęć słuchacze mogą przekonać się, jaki wpływ na środowisko naturalne, ma działanie człowieka. Prowadzący może objaśniać procesy  życiowe – m.in. fotosyntezy lub wpływ wybranych czynników na intensywność zmian, zachodzących w faunie i florze. Uczniowie poznają różnorodność oraz cechy wspólne roślin czy zwierząt oraz wpływ czynników środowiska na procesy rozmnażania się poszczególnych gatunków ekosystemu.  

Moduł ŻYCIE W EKOSYSTEMACH – poznawanie zasad ekologii i ochrony środowiska naturalnego

LaboLAB - ŻYCIE W EKOSYSTEMACHModuł ŻYCIE W EKOSYSTEMACH stwarza szansę na sprawdzenie, w jaki sposób ingerencja człowieka zaburza równowagę w przyrodzie oraz, jakie są tego dalsze konsekwencje. Uczniowie zdobywają praktyczną wiedzę na temat genetyki, ewolucji organizmów oraz podstaw ochrony środowiska. Na lekcjach odbywają się również pogadanki na temat zasad funkcjonowania ludzkiego organizmu. Moduł został wyposażony w optymalną ilość substancji i przyborów. W składzie znajdują się m.in.: siatki do chwytania owadów, gleba do badań, nasiona czy fotografie zwierząt i roślin. Materiał interaktywny zawiera aż 100 ekranów multimedialnych, które przeznaczone są do pracy indywidualnej oraz w grupach. Uczestnicy zajęć mogą pracować na swoich laptopach, tabletach, smartfonach lub komputerach PC. Materiał interaktywny jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows, Android oraz iOS. Prezentowane pomoce naukowe uzyskały pozytywną rekomendację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Wybierz Moduł i zastosuj w swojej połączenie nauki z wiedzą praktyczną!LaboLAB - ŻYCIE W EKOSYSTEMACH

Moduł ŻYCIE W EKOSYSTEMACH – ogólny WYKAZ ZAWARTOŚCI

 

  • materiały w formie drukowanej dla nauczyciela oraz uczniów,
  • zestaw przyborów laboratoryjnych, substancji, materiałów oraz preparatów, potrzebnych do lekcji pokazowych czy eksperymentalnych,
  • materiały cyfrowe – scenariusze lekcji dla osoby prowadzącej, symulacje zjawisk przyrodniczych, multimedialne karty obserwacji i badania zjawisk dla nauczyciela i uczniów, zestawy do wykonywania ćwiczeń, testy wiedzy.

 

Jeśli szukasz sposobu na urozmaicenie swojego programu nauczania, to prezentowany przez nas Moduł ŻYCIE W EKOSYSTEMACH będzie idealnym narzędziem!

 

Produkty powiązane

LaboLAB - materia i energia w ekosystemach LaboLAB - materia i energia w ekosystemach

LaboLAB - materia i energia w ekosystemach

Cena: 3 990,00 zł

LaboLAB - pogoda i klimat LaboLAB - pogoda i klimat

LaboLAB - pogoda i klimat

Cena: 2 990,00 zł

LaboLAB - siły i oddziaływania LaboLAB - siły i oddziaływania

LaboLAB - siły i oddziaływania

Cena: 5 490,00 zł

LaboLAB - struktura i właściwości materii LaboLAB - struktura i właściwości materii

LaboLAB - struktura i właściwości materii

Cena: 5 990,00 zł

LaboLAB - struktura roślin i zwierząt LaboLAB - struktura roślin i zwierząt

LaboLAB - struktura roślin i zwierząt

Cena: 4 990,00 zł

LaboLAB - ziemia i kosmos LaboLAB - ziemia i kosmos

LaboLAB - ziemia i kosmos

Cena: 3 990,00 zł

LaboLAB - zmieniająca się planeta ziemia LaboLAB - zmieniająca się planeta ziemia

LaboLAB - zmieniająca się planeta ziemia

Cena: 4 990,00 zł

LaboLAB - Energia. To działa! LaboLAB - Energia. To działa!

LaboLAB - Energia. To działa!

Cena: 4 990,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl